Producenci

Aromactiv Plastry

Zawarte w produkcie Aromactiv olejki eteryczne korzystnie wpływają na drogi oddechowe, przynosząc ulgę i ulatwiając swobodne oddychanie.

Więcej szczegółów

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Plastry Aromactiv dzięki swej bezpiecznej formie mogą być stosowane u dzieci już powyżej 3 roku życia. Działają aż 8 godzin i można je używać zarówno w nocy, jak i w dzień. Przyklejone na piżamkę nie podrażnią skóry małego pacjenta i nie przeszkadzają w zabawie.

Skład

Składniki

1 plaster  zawiera

olejek eukaliptusowy

187,5 mg

olejek z sosny zwyczajnej

20 mg

Więcej informacji

Forma

Plastry

Działanie i zastosowanie

Przeciwwskazania

Produkt Aromactiv plastry jest przeciwwskazany do stosowania u osób z astmą lub (i) nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku wystąpienia objawów alergicznych należy zaprzestać stosowania produktu. Plastry Aromactiv nie są wskazane do stosowania u dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Opakowanie

5 plastrów

Powrót do poprzedniej strony